Call me:0508713010
לחצו וצפו בתמונות
לפני ואחרי
לתיאום תור רונית: 050-8713010
הרמת חזה לפני ואחרי

הרמת חזה לפני ואחרי

הרמת חזה לפני ואחרי

השנים שחולפות והתהליכים שגופנו עובר כמו הריונות, הנקות, שינויים במשקל הגוף, כוח הכבידה, שינויים הורמונליים, הזדקנות העור ואובדן האלסטיות שלו וכמובן הגנטיקה, כל אלו מובילים לשינוי הצורה של השדיים. לכן, ובמיוחד מומלץ לאחר שהסתיים פרק הלידות בחייך, להפוך "שדיים נפולים" או "שדיים מדולדלים" או תופעה של שדיים רחבים מאוד או בעלי עטרות לא אסתטיות באמצעות ניתוח הרמת חזה לסיפור אחר לגמרי.
פעמים רבות ההבדלים העצומים שרואים בתמונות של ניתוח הרמת חזה לפני ואחרי גורמים לנו להשתאות.

 

ניתוח הרמת חזה

כולל הסרה של עור עודף, הידוק של מעטפת העור לצורך הרמת החזה ומיקומו מחדש, וכן עיצוב מחודש של השדיים (כולל הקטנה או הגדלה של העטרה). לעיתים לא ניתן להסתפק בהרמת החזה ויש לגשר על הנפח החסר באמצעות החדרה של שתלי סיליקון, לקבלת מראה טבעי של שדיים מוצקים ונאים. סוג השתל (כיפתי או אנטומי) והנפח שלו נקבע על פי רצונה של המטופלת, ובכפוף למבנה וגודל השדיים ובית החזה.


ניתוח להרמת חזה נעשה משיקולי אסתטיקה בלבד. ולכן, הדבר החשוב ביותר הינו לבחור רופא מנתח בעל ניסיון רב שנים, ידע ומקצועיות וחשוב מכל חוש אסתטי מפותח מכיוון שחלק מתפקידו הינו ל"פסל" מחדש את שדיך. מומלץ לבחון בקפידה את תיק העבודות של הרופא שאיתו את שוקלת לעשות את הניתוח במיוחד תמונות של הרמת חזה לפני ואחרי.


לקראת הניתוח חשוב להיבדק אצל הרופא הנבחר, לעשות תיאום ציפיות מדוייק ולהכין את גופך לתהליך הניתוחי: לעשות בדיקות דם ולפעמים גם ממוגרפיה, צילום חזה ובדיקת אק"ג. כמו כן אסור לעשות דיאטה לפני הניתוח כדי לא לפגוע בתהליך ההחלמה. בנוסף יש להפסיק לעשן, להימנע מחשיפה לשמש ולהפסיק נטילה של כדורים לדילול דם כמו אספירין וקומדין.


במרפאת ד"ר גיל זליקסון, שיטת הניתוח מותאמת באופן אישי לכל מטופלת על פי פרמטרים שונים, ביניהם: גודל השדיים, מצב העור ומידת ה"נפילה" של השדיים. הרופא יבחר את שיטת הניתוח המתאימה לך ביותר מתוך מגוון שיטות הנהוגות כיום:
שיטת בנלי - למצבים הקלים ביותר של הרמת שדיים או למצבים בהם נעשית הרמה משולבת בהגדלה של השדיים באמצעות שתל סיליקון.


שיטת לז'ור - שיטה המאפשרת הרמה טובה מאוד של השד ויצירת התבלטות משמעותית שלו, תוך אפשרות להצר את רוחב השד ולהקנות לו מראה נאה יותר.
צורת האות J - שימוש בשיטה זו מאפשר פתרון תוך ניתוחי לבעית עודפי עור משמעותיים המצריכים הסרה כחלק מעיצוב השד. השיטה מאפשרת עיצוב יפה של השד וכן קבלת תוצאה סופית מהירה יותר ותקופת החלמה קצרה יותר.
שיטת T הפוך או "עוגן" - השיטה משמשת במצבים הקיצוניים ביותר של שדיים גדולים ונפולים במיוחד, בהם קיימים עודפי עור משמעותיים ביותר בקוטב התחתון של השד.


שימוש בשיטה המתאימה לגופך ביותר תביא לתוצאות המיטביות עבורך. מומלץ גם לך להצטלם לפני הניתוח בכדי שתוכלי להסתכל בתמונות של הרמת חזה לפני ואחרי וליהנות נמהתוצאה.
חשוב לזכור שהניתוח מבוצע בהרדמה כללית ואורך כשעתיים עד שלוש ולאחריו יש מספר שעות של התאוששות, עד עשרים וארבע שעות.
במידה והינך מעוניינת לקבל מידע נוסף על ניתוח הרמת חזה, הינך מוזמנת להתקשר או להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי לתיאום פגישה.
המידע במאמר נועד להשכלה כללית, ואינו מחליף ייעוץ רפואי מקצועי. לפני קבלת החלטה על ביצוע ניתוח להרמת חזה, יתקיים ייעוץ מפורט בו יעניק ד"ר גיל זליגסון הסברים מקצועיים, מפורטים ומלאים, תוך התאמה למצב הרפואי האישי.

הרמת והקטנת חזה ואחרי

Englishעבריתrussian
x